CommunityCenterController :: show
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\CommunityCenterController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "community_center_show" |
| _route_params | [ "slug" => "centre-social-la-rouguiere" ] |
| _stopwatch_token | "67dbe4" |
| slug | "centre-social-la-rouguiere" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| host | "qa.synergiefamily.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 15:53:29 GMT" |
| x-debug-token | "f30621" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| AKISMET_KEY | "" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "66ba1b0eb7ddfbaba86e6fd0f269a4c1" |
| BREVO_API_KEY | "" |
| BREVO_TEMPLATE_STAY_SUCCESS | "174" |
| DATABASE_URL | "mysql://qa_synergie_user:hS6i9{h@$6U6XHf(@127.0.0.1:3306/qa_synergie_family?serverVersion=mariadb-10.11.14" |
| EMAIL_CONTACT_AURA | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_CONTACT_GE | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_CONTACT_IDF | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_CONTACT_REU | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_DIRECTION | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_FROM | "notifications@qa.synergiefamily.com" |
| EMAIL_MARKET | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_NOTIF_STAY_1 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_NOTIF_STAY_2 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_NOTIF_STAY_3 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_TAX_1 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_TAX_2 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_TAX_3 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| EMAIL_TO | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| ERROR_NOTIFICATION_EMAIL | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| ERROR_NOTIFICATION_FROM | "noreply@qa.synergiefamily.com" |
| JOB_BOARD_LINK_BAND | "3zii9QC" |
| JOB_BOARD_LINK_BOTTOM | "3G0w69U" |
| JOB_BOARD_LINK_HEADER | "3M0rKD9" |
| MAILER_DSN | "brevo+api://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@default" |
| MARKET_CSE_1 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| MARKET_CSE_2 | "testsfwebsite@yopmail.com" |
| SERBACANE_API_DATE | "AQ5nKeE4T2K0CMRUWnwjZQ" |
| SERBACANE_API_ID | "" |
| SERBACANE_API_KEY | "" |
| SERBACANE_API_LIST_ID | "" |
| STRIPE_KEY | "" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/synergie_family_website/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/synergie_family_website/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_HOST | "qa.synergiefamily.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "qa.synergiefamily.com" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/centres-sociaux/centre-social-la-rouguiere" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.129" |
| REMOTE_PORT | "60726" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775231609 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775231609.8378 |
| REQUEST_URI | "/centres-sociaux/centre-social-la-rouguiere" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/synergie_family_website/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "51.210.102.59" |
| SERVER_ADMIN | "michael.genoux@synergiefamily.com" |
| SERVER_NAME | "qa.synergiefamily.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.66 (Debian) Server at qa.synergiefamily.com Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.66 (Debian)" |
| SSL_TLS_SNI | "qa.synergiefamily.com" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,EMAIL_FROM,EMAIL_TO,EMAIL_CONTACT_IDF,EMAIL_CONTACT_AURA,EMAIL_CONTACT_GE,EMAIL_CONTACT_REU,MARKET_CSE_1,MARKET_CSE_2,EMAIL_NOTIF_STAY_1,EMAIL_NOTIF_STAY_2,EMAIL_NOTIF_STAY_3,EMAIL_MARKET,EMAIL_DIRECTION,SERBACANE_API_ID,SERBACANE_API_KEY,SERBACANE_API_LIST_ID,SERBACANE_API_DATE,JOB_BOARD_LINK_HEADER,JOB_BOARD_LINK_BAND,JOB_BOARD_LINK_BOTTOM,EMAIL_TAX_1,EMAIL_TAX_2,EMAIL_TAX_3,AKISMET_KEY,MAILER_DSN,STRIPE_KEY,BREVO_API_KEY,BREVO_TEMPLATE_STAY_SUCCESS,ERROR_NOTIFICATION_EMAIL,ERROR_NOTIFICATION_FROM" |